zazracnekamene


zazracnekamene

NOVINKY

naša cena 25,50 EUR
skladom
naša cena 50,00 EUR
skladom

PREPRAVA A PLATBA
Spôsob prepravy a platby

 

Vami objednaný tovar bude doručený Slovenskou poštou ako Expres zásielka s doručením na poštu  alebo kuriérom. V obidvoch prípadoch je zásielka doručená nasledujúci pracovný deň od dátumu odoslania.

logo

Kuriér (nasledujúci deň) - Rýchlo, pohodlne a spoľahlivo – kuriér Slovenskej pošty vám zásielku doručí v rámci celého Slovenska už v nasledujúci pracovný deň. Sledujte pohyb svojej zásielky vďaka službe Track&Trace a dohodnite si s kuriérom opakované doručenie v prípade, že si zásielku z rôznych príčin nemôžete prevziať. V prípade opätovného nezastihnutia bude vaša zásielka až 18 dní uložená na vašej pošte.

Doručenie na poštu (nasledujúci deň) Vďaka Slovenskej pošte budete mať svoju zásielku už v nasledujúci pracovný deň! Nechajte si ju poslať na vybranú poštu, kde si ju vyzdvihnete kedykoľvek počas otváracích hodín. Na uloženie zásielky vás upozorníme SMS správou.

Jednotlivé sadzby poštovného:

-zásielky do 1 kg doručenie na poštu - 2,90 €

-zásielky do 5 kg  doručenie na poštu - 3,90 €

-zásielky do 10 kg doručenie na poštu - 4,90 €

 

-kuriér do 1 kg - 3,90 €

-kuriér do 5 kg - 4,90 €

-kuriér do 10 kg - 5,90 €

Pri objednávkach s celkovou sumou nad 25,-€ je zvýhodnené poštovné 2,20 € (doručenie na poštu) alebo 3,20 € (doručenie kuriérom) bez ohľadu na hmotnosť zásielky.

Pri objednávkach s celkovou sumou nad 50,- €  je doručenie tovaru zdarma.

Uvedené podmienky a ceny platia len v rámci Slovenskej republiky. Pri zásielkach do zahraničia Vám oznámime cenu poštovného a až po jej akceptovaní z Vašej strany bude zásielka odoslaná.

Minimálna hodnota objednávky je 8,-€.

Osobný odber tovaru je možný v našich predajniach v Senici na Železničnej ulici 2550 (areál bývalých kasární) alebo v Dome kultúry. Otváracie hodiny nájdete na tomto odkaze: https://www.zazracnekamene.sk/www-zazracnekamene-sk/2-KONTAKTY

Platba za tovar môže byť realizovaná v hotovosti pri doručení tovaru (dobierka) alebo platbou vopred na náš účet. Pri úhrade postupujte podľa inštrukcií, ktoré Vám budú zaslané e-mailom.

Bankové spojenie: Raiffeisen Bank, IBAN: SK49 1100 0000 0080 1910 5634

NWVkNjk5Z